Ak Kaya Mühendislik

Ak Kaya Mühendislik 2005 yılında kurulmuş olup,Mekanik tesisat, sanayi ve büyük ticari kuruluşların doğalgaz dönüşüm işleri,cafe-restaurant ısıtma ve doğalgaz işlerini yapmaktadır.

İGDAŞ yetkili bayisi olup 7002090 sertifikasına sahiptir. 2021 yılında kombi satışı ve montajı alanında hizmet sunan
Kombici Market e-ticaret web sitesini faaliyete geçirmiştir.

Yangın tesisatı-sprinkler tesisatı ve havalandırma tesisatları-klima tesisatları yapmaktadır.

Bünyesinde 1 makina mühendisi ,1 tekniker, 7 usta ve 1 ofis çalışanı bulundurmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Ak Kaya Mühendislik, doğalgaz tesisatından klimaya, sanayi tesisatından projelendirmeye kadar bir çok alanda hizmet vermekte olup İGDAŞ "Doğalgaz Sertifikalı Firma" logosuna sahiptir.

Kalite Politikamız

Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırdığı düşüncesinden hareketle sektörde lider kuruluşlar arasında yer almak ileriye dönük hedeflerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Şuana kadar tamamladığı başarılı projeler ile Ak Kaya Mühendislik, geleceğe dönük hedeflerini kalite, satış sonrası hizmet ve etkin servis anlayışı çerçevesinde en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini devam ettirmeye çalışmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıya giden yolda onlara doğru hedefi, doğru zamanda ve doğru şartlarda en iyi şekilde sunabilmek en büyük görev bilincimiz. Bu bilinçle sektördeki değişime ayak uydurarak, sürekli ve kalıcı olmayı kendine hedef edinmiş olan firmamız güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir. Farklı müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik farklılaştırılmış çözümler sunarak pazara yön vermek, topluma duyarlı davranışlar sergileyerek kitlelerin güven ve desteğini sağlayarak insan kaynaklarını yüksek performanslı bir takım haline dönüştürmek en büyük arzumuz.

Ak Kaya Mühendislik, bu güne kadar konut, toplu konut, apartman, okul, hastane, fabrika gibi yapıları ve binlerce aileye vermiş olduğu hizmetin kalitesiyle yoluna devam etmektedir. Fonksiyonel ve ekonomik çözümlerin proje aşamasında bulunması gereğinin tartışılamayacağı günümüzde, önem verdiğimiz yatırımlarınızın yapımında, bilgi birikimimizle, genç ve dinamik kadromuzla sizlere yardımcı olmaktan daima mutluluk duyacağız.

BİZİ TAKİP EDİN GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Ak Kaya Mühendislik

Kurumsal Ak Kaya Mühendislik Faaliyet AlanlarımızKalite PolitikamızVizyonumuzMisyonumuz Hizmetlerimiz Kat Kaloriferi - Kombi SistemiKlima (Baymak ve Vailant)Sıhhi TesisatSanayi TesisatıSoğutma SistemleriProjelendirme Projelerimiz Armağan RezidansAtılgan OtomotivBilgi Çağı KolejiMovenpick OteliŞık ÖrmeSabancı Center Bize Ulaşın Adres Bilgileri
Designed & Created by Creamum