Kat Kaloriferi - Kombi Sistemi

Bireysel ısıtma olarak da isimlendirebileceğimiz bu sistem, her dairenin bağımsız olarak ısıtılması esasına dayanmaktadır. Isıtılacak mahallere radyatörler(petek) yerleştirilir. Bu radyatörlerde sıcak su dolaştırmak suretiyle ortam ısıtılır.

Radyatörlerin ısıtılması için kombi veya kat kaloriferi kazanı tercih edilir. Sıcak su radyatörlere(peteklere) alüminyum folyolu PPRC boru veya bakır borular vasıtasıyla götürülür..Radyatör yerine yerden ısıtma yapılabilir. Radyatörlü sistemdeki gibi kombi ve kat kaloriferi kazanı kullanılır. 

Kombi radyatörlerin ısıtılmasını sağladığı gibi şofben görevi de görüp sıcak su ihtiyacını karşılar. Kombilerde yakıt olarak, doğalgaz veya LPG kullanılır. Kat kaloriferi kazanı ise sadece radyatörlerin ısıtılmasında kullanılır.

Dezavantajı Sıcak su elde etmek istenirse ayrıca boyler ve sirkülasyon pompası takılıp harici bir sistem daha kurmak gerekmektedir.

Kat kaloriferi kazanında yakıt olarak, doğalgaz, LPG, motorin, fuel-oil, kömür kullanılır. Kat kaloriferi kazanı kombiye göre fazla yer tutmakta ve verimi düşüktür.

Klima (Baymak ve Vailant)

Klima ile ilgili, kombi doğalgaz tesisatı ve merkezi sistemler için yerinde keşif yapılarak anahtar teslimine kadar profesyonel hizmet ve danışmanlık hizmetleri sağlamak.

Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri talep edilen ihtiyaca karşılık, müşterilerimize alternatif çözümler sunarak projelendirip gerçekleştiririz. Müşterilerimize, kendisi için en uygun ve ideal sistemi, yapacağımız etüt ve araştırmalardan sonra bildiririz.

Sanayi Tesisatı

Her türlü endüstri, sanayi, toplu konut ve konutların ekonomik olduğu sürece vazgeçilmez enerji kaynağıdır. Yakıt olarak diğer yakıtlara göre baca gazı emisyonu açısından en çevreci yakıt türüdür. Kullanım kolaylığı ve ucuz olması bakımından sanayi tesislerinde tercih edilen yakıtların başında gelir.

Soğutma Sistemleri

Akkaya Mühendislik, Merkezi Soğutma Sistemleri, Market Reyon Dolapları, (-18) Muhafaza Odaları, (-40) Muhafaza Odaları satış, servis, bakım-onarım hizmetleri vermektedir.

Projelendirme

Kombi ve Radyatör Montajı, doğalgaz tesisatı Proje + sayaç montajı uygun fiyat garantisiyle Akkaya Mühendislik'de

BİZİ TAKİP EDİN GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

Copyright © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Ak Kaya Mühendislik

Kurumsal Ak Kaya Mühendislik Faaliyet AlanlarımızKalite PolitikamızVizyonumuzMisyonumuz Hizmetlerimiz Kat Kaloriferi - Kombi SistemiKlima (Baymak ve Vailant)Sıhhi TesisatSanayi TesisatıSoğutma SistemleriProjelendirme Projelerimiz Armağan RezidansAtılgan OtomotivBilgi Çağı KolejiMovenpick OteliŞık ÖrmeSabancı Center Bize Ulaşın Adres Bilgileri
Designed & Created by Creamum